Składniki

afrykanmangoSkład tabletek na odchudzanie African Mango został oparty o naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Głównymi składnikiem tabletek jest owoc rosnący w Kamerunie, a mianowicie afrykańskie mango. Ten niezwykły dar ziemi posiada w sobie wiele pożytecznych elementów dla właściwego funkcjonowania organizmu człowieka, a są to przede wszystkim: antyoksydacyjne witaminy C i E, witamina B6 i K, witaminy z grupy B, polifenole, prowitamina A, karetonoidy, potas, miedź, 17 aminokwasów, kwas omega 3 i 6-wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Afrykańskie mango jest najczęściej spotykane  w deszczowych lasach Zachodniej Afryki. Jego właściwości odchudzające odkryli pradawni Kameruńczycy, którzy konsumując  mango zauważyli, że zmniejsza ono łaknienie. Wyciąg z pestek afrykańskiego mango przyczynia się także do poprawy metabolizmu. Naukowcy udowodni pozytywny wpływ Pestek Dikka, bo tak są one nazywane w miejscu występowania, na ograniczenie apetytu, a także spalanie i wstrzymanie procesu produkcji tkanki tłuszczowej. Pestki mango usuwają szkodliwe toksyny i zmniejszają poziom cholesterolu we krwi.

Poznaj opinie osób, które stosowały w kuracji odchudzającej African Mango!

Niebagatelne znaczenie dla właściwego działanie tabletek odchudzających African Mango ma także lecznicze działanie polifenoli, czyli różnorodnych związków roślinnych, które są zaklęte w afrykańskim mango. Polifenole powodują wydzielanie hormonu odpowiedzialnego za regulacje spożywanych posiłków, co oznacza, że organizm pobiera energię z nagromadzonych dotychczas zapasów tłuszczu w naszym organizmie. Przez co czujmy się najedzeni i nie dokucza nam uczucie wzdęcia i niepełności.

Mango ma ponadto właściwości antybakteryjne, przeciwbólowe i przeciwzapalne, a także, co ciekawe zapobiega
a powstawaniu nowotworów. Miejscowa ludność wykorzystuje mango jako lek na różnego rodzaju dolegliwości, zapalenia czy biegunki. Kompleks witamin, minerałów i aminokwasów, zawartych w leczniczych tabletkach African Mango przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania organizmu każdego dnia.

Zaledwie jedna kapsułka African Mango zawiera w sobie aż 6000mg wyciągu z afrykańskiego mango, co czynią ją konkurencyjną na rynku naturalnych i najbardziej skutecznych tabletek na odchudzanie.

Produkt na odchudzanie African Mango to suplement wyposażony w niezbędne dla zdrowego zrzucenia wagi składniki. Nie jest on wypełniony sztucznymi elementami, które mogą wywoływać skutki uboczne. African Mango to sama natura! Przeciwutleniacz Irviginia Gabonensis, zawarty w afrykańskim mango powoduję utratę masy ciała, co stanowi najlepszą gwarancję osiągnięcia efektu schudnięcia. African Mango to nie tylko produkt redukujący wagę, ale także kształtujący sylwetkę.

Ponadto tabletki African Mango w swoim składzie mają naturalny błonnik, który wspomaga trawienie. Co więcej, poprzez przyspieszenie trawienia kobiety zauważają widoczny zanik fałdek w okolicach brzucha, przez co stają sie atrakcyjniejsze i często podnoszą poczucie własnej wartości. Bez spędzania wielu godzin na męczących ćwiczeniach fizycznych tabletki African Mango powodują zadowolenie z kształtu sylwetki.

Uzyskaj więcej informacji o produkcie odwiedzając oficjalną stronę producenta

One Response to Składniki

  1. Iwona_35 napisał(a):

    Suplementy diety na naturalnych składnikach jako wsparcie odchudzania to chyba najbardziej rozsądna decyzja 🙂 stosowałam przez 2 miesiące ten preparat i mam o nim bardzo dobre zdanie. Natomiast trzeba pamiętać, że stosując wyłącznie ten preparat nie schudniemy nie wiadomo jak dużo kilogramów, ale w połączeniu z aktywnością fizyczną naprawdę super wynik można osiągnąć. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *