FAQ

1. Czym są tabletki na odchudzanie African Mango?

Suplement diety African Mango to tableki odchudzające oparte na naturalnej recepturze. W swoim składzie tabletki African Mango zawierają 6000mg wyciągu z afrykańskiego mango, który stanowi źródło zdrowego spadku wagi.

2. Ile jesteś w stanie schudnąć stosując African Mango?

Nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, bo każdy z nas został wyposażony w inny organizm. Toteż indywidualnie reagujemy na leki i suplementy diety. Z przeprowadzonych przez producenta African Mango badań w 2005 roku wynika, że średni spadek wagi po czterech tygodniach stosowania wynosi ponad 5%. Inne, bardziej szczegółowe wyniki z 2009 roku wskazują na to, że spośród wybranej grupy osób spadek wagi w ciągu 10 tygodni wyniósł 12,8 kilograma.

3. Czy stosowanie preparatu African Mango jest bezpieczne dla zdrowia?

Tak, oczywiście, dowiodły temu wielokrotne badania. Afrykańskie mango to jak najbardziej bezpieczny dla zdrowia produkt. Jest to owoc, którego właściwości lecznicze powodują naturalną utratę wagi, nie ma on także skutków ubocznych. African Mango został zatwierdzony przez Polski Instytut Medyczny, toteż jest dostępny bez recepty.

4. W jaki sposób działają tabletki African Mango?

Tabletki odchudzające African Mango powodują przyspieszenie metabolizmu, przez co następuje szybsze spalanie tłuszczu. Wyciąg z pestek afrykańskiego mango ma poza tym pozytywny wpływ na zmniejszenie apetytu, powoduje eliminacje toksyn z organizmu, a także przyspiesza metabolizm.

5. Dla kogo jest przeznaczony suplement African Mnago?

Tabletki na odchudzanie mogą zażywać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Ze względu na naturalny i zdrowy skład moze być także stosowany przez kobiety ciężarne jak i karmiące piersią.

6. Jak należy stosować preparat African Mango?

Suplement należy stosować jeden lub dwa razy dziennie, w zależności od potrzeb. Tabletkę należy przyjąć 15 minut przed jedzeniem. Zażywaną tabletkę African Mango należy popić dużą ilością wody. Pozostaje już jedynie oczekiwać na pierwsze skutki ubytku masy ciała.

7. Czy prawda jest, że African Mango ma pozytywny wpływ na kształtowanie się sylwetki?

Tak, tabletki odchudzające African Mango to suplement, którego celem jest redukcja masy ciała. Ponadto zażywanie African Mango spowodowało zadowolenie wielu milionów osób, które dzięki tabletką odchudzającym uzyskały także smuklejszy brzuch. Jedną z funkcji African Mango jest spalanie tłuszczu, który w  wielu przypadkach nagromadza się w największej ilości w okolicach brzucha, co wpływa na fenomen African Mango.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, które Cię interesuje? Kliknij i dowiedz się więcej

3 Responses to FAQ

  1. Kasia napisał(a):

    Witam,

    Obecnie mieszkam poza granicami kraju i mam pytanie czy mieszkając w Niemczech mogę zamówić African Mango?

  2. Kasia napisał(a):

    Świetnie! dzięki za informację – lato coraz bliżej wypadałoby pozbyć się 5-6kg mam nadzieję, że African Mango mi w tym pomoże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *